Staviame pre vás: 4 STROMY

Doprajte si kvalitné bývanie na brehu súkromného jazera

v projekte 4 STROMY

Kvalitné bývanie v dome 2 kilometre od centra Senca

Neďaleko Bratislavy v obci Boldog pri meste Senec budujeme pre vás novú výstavbu rekreačných domov s možnosťou zriadenia trvalého pobytu a celoročného užívania. Pôjde o kvalitné bývanie v dome 2 kilometre od centra Senca.

Koncept sme postavili na dobrej dispozícii a modernom dizajne.

Do úvahy sme brali aj fakt, že projekt vyrastá v blízkosti, resp. priamo na brehu súkromného jazera. Pre nového majiteľa to znamená, že sa dostane zo svojej záhrady priamo do vody alebo na ľadovú plochu, podľa toho, aké je práve ročné obdobie.

Tento typ bývania alebo trávenia voľného času bez ohľadu na predpoveď počasia je preto vhodný nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre ľudí v najlepších rokoch, ktorí vedia oceniť kvalitné bývanie s atraktívnymi možnosťami trávenia voľného času.

Prečo 4 stromy?

Na každom pozemku bude stáť nielen dom, ale vysadíme aj strom. Ak sa rozhodnete pre bývanie v niektorom dome z tohto projektu, budete mať pripravený dokonalý základ. Veď poznáte to. Postav dom, zasaď strom…

V čom sa domy líšia?

Všetky 4 domy budú identické. Rozdiel je iba vo veľkosti pozemku. Keď si chcete vybrať zo všetkých 4 možností, poponáhľajte sa.