VALREA – nákup, predaj a prenájom nehnuteľností

Kupujte, predávajte a prenajímajte nehnuteľnosti v spoločnosti skúsených realitných agentov!

Pre našich klientov poskytujeme kompletný servis a podporu pri prenájme, predaji a kúpe nehnuteľností.

KÚPA, PREDAJ A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTÍ

PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ
V rámci našich služieb poskytujeme komplexné poradenstvo a konzultácie spojené s predajom nehnuteľnosti pre klienta. V čom spočíva naša pomoc? Ide najmä o nadštandardnú ponuku služieb, pomoc pri hľadaní firiem na finalizáciu nehnuteľnosti - stavebné práce, marketingovú podporu, reporting, či pozornosť pri odovzdávaní nehnutelnosti pre obe strany.

KOMPLEXNÉ REALITNÉ&PRÁVNE PORADENSTVO

REALITNÉ PORADENSTVO
Pomoc so všetkými úkonmi v procese realitného obchodu. Či už formou pomoci na telefóne alebo od A po Z. Od posúdenia stavu nehnuteľnosti, až po vybavenie dokumentov na katastri nehnuteľností. Kontrola rezervačných a kúpnych zmlúv, vybavenie písomností u notára. Určenie bonity nehnuteľnosti...

VYPORIADANIE VLASTNÍCKYCH VZŤAHOV

VYPORIADANIE VLASTNÍCKYCH VZŤAHOV
Riešime problematické vlastnícke vzťahy, nezapísané nehnuteľnosti v katastri nehnutelností, problematické nehnutelnosti, vecné bremená, založné práva, komunikáciu s exekútorom a mnohé ďalšie problémy. Kontaktujte nás!

V realitách sa vyznáme. Skúste to s nami!

_

Nie každý človek vie presne zadefinovať svoje potreby a domyslieť následky, keď si kúpi nehnuteľnosť, ktorá o pár rokov nebude spĺňať jeho potreby, alebo dokonca, keď kúpi dom či byt so skrytými vadami.

Našim poslaním je stáť pri vás, aby ste si pri kúpe, ale aj predaji užili cestu aj procesy. Okrem toho staviame pre vás moderné bývanie. Ide o projekt neďaleko Bratislavy. Sme VALREA a dávame realitným službám pridanú hodnotu.

Realitné služby VALREA - nákup, predaj a prenájom nehnuteľností