Dom pri jazere neďaleko centra Senca

Dom pri jazere neďaleko centra Senca

Ak ste niekedy uvažovali, že vlastniť dom pri jazere neďaleko centra Senca by bolo fajn, máme pre vás ponuku, ktorá by mohla splniť vaše očakávania. Nielen lokalitou – nachádza sa iba 2 kilometre od centra mesta Senec – ale aj vybavením domu.

Vlastné mólo na konci pozemku ešte umocní pocit dobre investovaných zdrojov. Pretože môcť sa osviežiť v čistej vode od jari do jesene alebo skúsiť v zime korčuľovanie, je v dnešnej dobe na nezaplatenie.

Apropo. Máme pre vás pripravené dva domy. Ak máte priateľov, ktorí hľadajú podobnú príležitosť, vezmite ich na obhliadku so sebou.

Poďme ale po poriadku…

Ponúkame na predaj dom s celoročným bývaním pri jazere v katastri obce Boldog, okres Senec – iba 2 kilomentre od centra mesta Senec.

Rekreačný dom sa realizuje priamo pri jazere s vlastnou plážou a mólom.

Dom je samostatne stojaci s rovnou strechou, prepojený skladom so susedným domom. Nejde teda o klasický dvojdom, ale ani o samostatne stojaci dom.

Projekt stavby rieši 2 samostatné 4 izbové nepodpivničené bungalovy.

VÝMERA
pozemku: 371 m2
zastavaná plocha: 133 m2
úžitková plocha domu: 101 m2
terasa 1: 20m2
terasa 2: 3m2
exteriérový sklad: 10m2

DISPOZÍCIA
Pred domom sú 2 parkovacie státia, ktoré budú na spevnenej ploche.
Vstup na pozemok je zo severozápadnej strany.
Záhrada je orientovaná na juhovýchod, kde je vstup na súkromnú pláž s mólom.
Dom má prípojku na rozvod elektrickej energie, vlastnú studňu, vykurovanie je zabezpečené infra samoregulačnými vykurovacími fóliami, odkanalizovanie domov vedie do vlastnej vodotesnej 12 m3 žumpy.

Rekreačný dom je v tvare obdĺžnika. Zo vstupnej chodby je priamo vstup do šatníka, do troch samostatných izieb – spálne a dvoch detských izieb, ďalej do kúpeľne s WC a samostatného WC. Z chodby sa pokračuje do zadnej časti domu, kde je umiestnená kuchyňa s jedálenskou a obývacou časťou. Z obývacej izby sa vstupuje na terasu a do záhrady. K domu prislúcha sklad o výmere 10m2 so vstupom z exteriéru. A súkromná pláž s priamym vstupom do jazera.

TECHNICKÉ PARAMETRE
– železobetónová základová doska (izolácia proti vlhkosti, zateplenie) – postavený z tehly TermoBRIK, vonkajšie zateplenie spolu s fasádou 15cm – strecha domu je plochá s oceľovo-betónovou stropnou doskou so zateplením a hydroizoláciou a štrkovým násypom, – plastové okná Salamander bielej farby SL76 – šesťkomorové trojsklo, – terasové posuvné dvere systém HST portál Salamander – hliníkové vchodové dvere trojsklo – vnútorné sádrové omietky – biela farba, potery, elektrické rozvody ukončené zásuvkami, – vykurovanie – el. infra so samoregulačnými vykurovacími fóliami, termostaty v každej miestnosti, zásobník na TUV, – zámková dlažba na dve parkoviská a chodník, – oplotenie z troch strán zeleným pletivom a bránka. Vlastné mólo na brehu jazera.
– V rekreačnom dome je predpríprava na alarm, predpríprava na krb, predpríprava na klimatizáciu do každej izby a predpríprava na na elektrické vonkajšie žalúzie.

LOKALITA
– Okolo jazera sa tiahne súkromná ulica, ktorá je vybudovaná z betónu. Okruh jazera má dĺžku 1km. Cesta je osvetlená a lemovaná zeleným pásom s výsadbou mladých stromov.
– Rekreačná lokalita patriaca do katastra Boldog, 5 minút od centra okresného mesta Senec, 25 minút od hlavného mesta Bratislava a pre milovníkov golfu 20 minút do golfového rezortu Hrubá Borša.
Lokalita je skĺbením pocitu bezpečného domova v tichom prostredí a relaxu pri vode.
– Zároveň dáva možnosť využívať všetky výhody mesta, nachádza sa v blízkosti okresného mesta Senec (inštitúcie, banky, školy, škôlky, konanie rôznych kultúrnych podujatí, prechádzky na Slnečných jazerách). Obrovskou výhodou je výborná dostupnosť do hlavného mesta – diaľnica D1, železnica.

Kolaudáciu zabezpečuje investor. Ukončenie 12/2023
Cena v stave holodom: 355.000,- EUR

Možné dokončiť

– do štandardu: podlahové krytiny, dvere, zárubne, obklady, dlažby sanita v kúpeľniach: cca 15.000,- EUR
– dokončenie exteriéru: závlaha, záhradné úpravy a výsadba s vlakovými podvalmi: cca 5.500,- EUR
– klimatizácie do jednej izba cca 800,- EUR
– alarm cca 1.200,- EUR
– krb od 5.000,- EUR,
– exterierové žaluzie cca 7.500,- EUR
– interiér nábytok: kuchynská linka so spotrebičmi 7.000,- EUR
– ostatný nábytok podľa priania
– sauna podľa priania
– vírivka podľa priania
– lamelová prestrešená terasa cca 15.000,- EUR
Investor: VALREA s.r.o.

KONTAKT: Mgr. Janka Čepelová
– MOBIL: +421 948 212 012
– E-MAIL: info@valrea.sk

V CENE: právny servis, realitné služby, katastrálne konanie a zabezpečenie financovania

No comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *