Ponuka nehnuteľností v Senci – Byty, domy, pozemky Senec

Ponuka nehnuteľností v Senci - Byty, domy, pozemky Senec

Ponuka nehnuteľností v Senci – Byty, domy, pozemky Senec

Keď kupujete nehnuteľnosť, jedným z rozhodujúcich faktorov je lokalita. Senec a jeho okolie ponúka výhody. Je blízko hlavného mesta a zároveň tu majitelia svojich nehnuteľností nájdu dostatok priestoru na relax a šport. A to je v dnešnej dobe kľúčové.

Senec je od hlavného mesta vzdialený iba 20 kilometrov.

Prakticky to znamená, že vás od centra Bratislavy delí menej kilometrov, ako z niektorých odľahlejších častí Bratislavy. Hovorí sa síce, že problémom je doprava a časté zápchy. To však pomaly ale isto riešia obchvaty a rozširovanie diaľničných pripojení. Zavážila aj nová forma práce z domu, preto aj pre budúcnosť môžu byť cesty voľnejšie, ako to bývalo pred tromi rokmi.

Ako si vyberať nehnuteľnosť v Senci a okolí?

Pri výbere nehnuteľnosti je dôležité zodpovedať si niekoľko otázok. Prvou je váš zámer. Ide o investíciu (nehnuteľnosť za účelom prenájmu) alebo ide o vaše vlastné bývanie?

Nehnuteľnosť určená na prenájom

V rámci našej realitnej činnosti máme niekoľkoročný prehľad o možnostiach v oblasti prenájmu investičných nehnuteľností. Keďže je Senec vychýrený areálom jazier, možnosti a dopyt po prenájme je predpokladom dobrej návratnosti nehnuteľnosti. Tu sa jedná najmä o chaty v blízkosti jazera.

Počas minulých rokov však vyrastajú v okolí Senca nové satelity, kde investori stavili na tradíciu vody a vodných športov. Napríklad v neďalekom Boldogu, ktorý je od centra Senca vzdialený iba 2 kilometre sa nachádza niekoľko moderných bungalov, ktoré sú vhodné na trvalé bývanie, ale aj na prenájom. V ich blízkosti sa nachádza súkromné jazero.

Ponuka nehnuteľností v Senci - Byty, domy, pozemky Senec

Relax a kvalitné bývanie len 2 km od centra mesta Senec – súkromné jazero

Zaujímavou lokalitou z hľadiska prenájmu je aj oblasť tzv. Strieborného jazera. Ide o areál , ktorý sa nachádza pri vstupe do Senca, neďaleko od Tesca. Z času na čas sa tu ponúkajú chaty a domy na predaj.

Pre všetkých záujemcov vieme poskytnúť službu vyhľadania nehnuteľnosti. Uvedomujeme si totiž, že ak hľadáte niečo konkrétne, s požiadavkou ďalšieho prenajímania, správne a včasné informácie môžu byť dôležitou súčasťou procesu kúpy nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť určená na trvalé bývanie

Ak hľadáte dom, byt alebo pozemok na výstavbu domu za účelom vášho trvalého bývania v Senci a blízkom okolí, je dôležité vedieť, ktoré aspekty sú pre vás kľúčové. Iné požiadavky a parametre sú kladené na nehnuteľnosti pre rodiny s deťmi a iné pre ľudí, ktorí už majú odrastené deti.

Senec a priľahlé satelity sa v poslednej dobe rozrástli a je úlohou dobrého realitného agenta, aby vedel budúcich kupujúcich informovať o výhodách, ale aj problémoch jednotlivých lokalít a satelitov.

V ponuke máme všetky typy nehnuteľností v Senci a blízkom okolí a radi poradíme pri výbere. Ak hľadáte niečo, čo zatiaľ neponúkame, nevadí. Po zadaní presných parametrov vieme spojiť sily s ďalšími realitnými kanceláriami alebo agentmi tak, aby to budúcich kupujúcich nestálo nič navyše.

Ak si vo vyhľadávači nastavíte kľúčovú frázu – ponuka nehnuteľností v Senci – Byty, domy, pozemky Senec tak zistíte, že na vás vyskočí množstvo celoslovenských portálov, ktoré sa na oblasť tejto lokality nešpecializujú. Môžete stráviť celé hodiny, ale aj dni, hľadaním toho správneho a potom pokračovať osobným prieskumom a stretnutiami. To, samozrejme, stojí veľa času a energie. Ak chcete získať prehľad na základe vašich konkrétnych preferencií, tak odporúčame osobné stretnutie. Na základe dotazníku, ktorý spolu vyplníme, budeme vedieť urobiť prieskum a ponuku šitú presne a cielene na podmienky vášho zadania.

Na trhu s nehnuteľnosťami v oblasti Senca a okolia pôsobíme viac ako 20 rokov. Veríme, že ak sa rozhodnete využiť naše služby, zaradíte sa k stovkám našich spokojných klientov.

Comments are disabled.